Części Armatura Kraków

CZĘŚCI ARMATURA KRAKÓW

Szeroki wybór części zamiennych i elementów eksploatacyjnych do produktów Armatury Kraków . 

Poszukujesz części zamiennych do swojej baterii , grzejnika czy zaworu Armatury Krakowskiej ? Oferujemy największy wybór oryginalnych elementów składowych do Twojej armatury łazienkowej . W ofercie naszego sklepu posiadamy wszystko czego potrzebujesz aby uzdrowić swoją baterię i nie tylko .


Armatura łazienkowa to produkty mechaniczne które są złożone z wielu różnych części i podzespołów . Czynniki oraz warunki w jakich muszą pracować niejednokrotnie mogą doprowadzić do jej uszkodzenia lub awarii . Jednym z powszechnych czynników z jakimi muszą się zmagać baterie to twarda woda oraz osad kamienny i metaliczny znajdujący się w rurach wodociągowych , w tym przypadku szczególnie narażona jest głowica lub regulator ceramiczny , to właśnie on odpowiada za regulacje przepływu wody oraz jej mieszanie . Tak więc głowice ceramiczne stanowią trzon w naszej ofercie części zamiennych , posiadamy tylko oryginalne podzespoły które są produkowane przez fabrykę KFA Armatura Kraków . Wszelkiego rodzaju przełączniki , uchwyty , uszczelki , to elementy wymienne dlatego też dzięki bardzo dużej ilości części zamiennych możemy w łatwy sposób oraz przede wszystkim tanio przywrócić z powrotem do życia swoją baterię i cieszyć się ponownie dobrze działającą armaturą . W naszym sklepie internetowym starami się aby wszystkie części były odpowiednio opisane abyście mogli z łatwością dopasować element zamienny do swojej baterii .

Głowice ceramiczne

GŁOWICE

Głowice tego typu stosuje się przede wszystkim w bateriach dwu uchwytowych typu Retro , Symetric , Standard i Ceramic,

w asortymencie głowic posiadamy między innymi głowice termostatyczne , głowice ceramiczne termostatyczne , głowice suwakowe oraz do zaworów czasowych . jeżeli zastanawiasz się w jaki sposób wymienić taką głowicę w swojej baterii zapraszamy do ktrótkiego wpisu , link poniżej .

WYMIANA GŁOWICY CERAMICZNEJ

regulatory ceramiczne

CERAMICZNE REGULATORY

Regulatory ceramiczne dedykowane do wszystkich baterii jednouchwytowych producenta Armatury Kraków,

regulatory te występują w dwóch średnicach fi 35 oraz fi 40 , jaką średnicę głowicy posiada twoja bateria najłatwiej sprawdzić w specyfikacji technicznej baterii lub poprzez pomiar np. suwmiarką . Kolejnym istotnym elementem przy zakupie regulatora na który trzeba  zwrócić szczególną uwagę to wysokość w tym przypadku również występują 2 rodzaje, wysoka i niska .

przełączniki natrysku

PRZEŁĄCZNIKI NATRYSKU

Oferta części zamiennych to również przełączniki natrysku dedykowane do większości baterii wannowych producenta Armatura Kraków,

przełączniki natrysku to część mechaniczna szczególnie narażona na kamień oraz różnego typu osady wapienne , dlatego też tak ważna jest odpowiednia konserwacja tego elementu oraz odpowiednie zabezpieczenie za pomocą np zaworów z filtrem które nie dopuszczą do przedostania się różnego typu zanieczyszczeń z sieci wodnej.

Uchwyty rączki pokrętła

UCHWYTY

Uchwyty , rączki oraz pokrętła to elementy mechaniczne odpowiedzialne z zmianę przepływu wody w głowicach i regulatorach ceramicznych,

w ofercie części zamiennych posiadamy szeroki wybór uchwytów i rączek do baterii firmy Armatura Kraków. Wymiana tego elementu jest bardzo prosta i nie wymaga fachowej wiedzy dlatego też każdy bez problemu może wymienić taką część w swojej baterii i cieszyć się ponownie sprawną i pięknie wyglądającą Armaturą.

Perlatory

PERLATORY

Perlatory to przede wszystkim oszczędność wody i pieniędzy , dzięki zastosowaniu tej części zamiennej można znacząco wpłynąć na nasz budżet domowy,

znacznie zmniejszając rachunki za wodę , dodatkowym atutem jest napowietrzenie wody która spływa jednolitym strumieniem nie rozpryskując się zbyt mocno o brzegi umywalki . W naszym asortymencie części posiadamy perlatory do większości baterii producenta Armatury Kraków .

Wylewki do baterii

WYLEWKI DO BATERII

Wylewki do baterii producenta Armatura Kraków to oryginalne elementy zamienne które słyną ze swojej jakości i niezawodności,

jeżeli twoja wylewka straciła swój urok lub poprostu została uszkodzona , sprawdź naszą ofertę części zamiennych i dopasuj ją do swojej baterii , abyś ponownie mógł cieszyć się sprawną armaturą .

Węże

WĘŻE

W sekcji węże znajdą Państwo nie tylko części zamienne do natrysków czy pryszniców , są tam również węże do baterii otworowych czy zlewozmywakowych.

Wszystkie te elementy wykonane są z najwyższej jakości materiałów , oplot wykonany jest z mosiądzu który został pokryty warstwą ochronną z chromu . 

zawory

ZAWORY

Zawory Armatury Kraków

Uszczelki

USZCZELKI

Uszczelki i zestawy uszczelnień do baterii i innych produktów Armatury krakowskiej 

syfony

SYFONY

Syfony stylowe i nowoczesne które idealnie uzupełnią ofertę produktową Armatury z Krakowa jednocześnie dodając łazience szyku i elegancji .

Wszystkie syfony wykonane są tylko z najlepszych materiałów , w większości z mosiądzu pokrytego chromem który poprawia aspekt wizualny jednocześnie odpowiednio zabezpiecza naszą armaturę przed korozją.