Tanzanit

Baterie Tanzanit producenta KFA Armatura Kraków to nowość przygotowana na 2019 rok , klasyczna forma oraz smukłe krawędzie powodują iż bateria ta będzie pasowała do większości wnętrz. Do niewątpliwych zalet tej serii należą między innymi: wytrzymały regulator którego wytrzymałość szacuje się na 70 tysięcy cykli , dzięki zastosowaniu ceramicznej ...

Baterie Tanzanit producenta KFA Armatura Kraków to nowość przygotowana na 2019 rok , klasyczna forma oraz smukłe krawędzie powodują iż bateria ta będzie pasowała do większości wnętrz. Do niewątpliwych zalet tej serii należą między innymi: wytrzymały regulator którego wytrzymałość szacuje się na 70 tysięcy cykli , dzięki zastosowaniu ceramicznej technologi która zapewnia bardzo dobrą precyzję oraz szczelność przez cały okres użytkowania . Dzięki temu w znaczący sposób ogranicza ilość zużytej wody . Tanzait to kolekcja w skład której wchodzą : Bateria umywalkowa stojąca z ruchomą oraz stałą wylewką , zlewozmywakowa oraz wannowa i prysznicowa które zostały wyposażone w zawór przeciw zassaniowy .

Więcej

Tanzanit Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • Bateria Tanzanit wannowa ścienna. Nowość na 2019 rok KFA Armatura Kraków. Klasyczny i smukły design , uniwersalny kształt pasujący do wielu typów łazienek . Bateria została wyposażona w regulator ceramiczny który wytrzymuje nawet 70 tysięcy cykli dodatkowo bateria ta posiada zawór przeciwzassaniowy.

  • Bateria Tanzanit umywalkowa  nablatowa z obrotową wylewką. Nowość Producenta KFA Armatura Kraków na 2019 rok. Bateria przeznaczona do montażu na blacie idealnie sprawdzi się w przypadku umywalek typu misa, dzięki ruchomej wylewce zdecydowanie zwiększy się komfort użytkowania. Bateria ta posiada również solidne mocowanie z wykorzystaniem tulei obwodowej .

  • Bateria Tanzanit umywalkowa przeznaczona do montażu na blacie oraz umywalce wyposażonej w otwór montażowy . Nowość Kfa Armatura Kraków przygotowana na 2019 rok. Klasyczna i smukła linia korpusu pasująca do wielu typów wnętrz. Bateria posiada również solidne mocowanie w wykorzystaniem tulei obwodowej .

  • Bateria Tanzanit nowość producenta KFA Armatura Kraków przygotowana na 2019 rok . Armatura przeznaczona do montażu na ścianie idealnie sprawdzi się w każdej łazience wyposażonej w kabinę prysznicową . Bateria wykonana w całości z mosiądzu pokrytego kilkoma warstwami chromu , wyposażona została w głowicę ceramiczną oraz w zawór przeciwzassaniowy.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów