Ramiona do deszczownic Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Ramię ścienne Armatura Kraków dedykowane do deszczownicy ( dysku natryskowego ) świetnie sprawdzi się przy wykorzystaniu całego kompletu podtynkowego . Bardzo solidna i mocna budowa w całości wykonana z mosiądzu pokrytego warstwą chromu . Długość ramienia to 27 cm .

  • Ramię do ściennego mocowania deszczownicy Armatury Kraków w prostokątnym kształcie nawiązujący stylistycznie do nowoczesnych i minimalistycznych łazienek , długość ramiona to 25 cm w całości wykonane z mosiądzu pokrytego chromem . Produkt ten z pewnością będzie idealnie pasował do linii produktowej baterii podtynkowych Hexa czy Cassini .

  • Ramię natrysku sufitowego o profilu okrągłym Armatury Kraków dedykowany do wszystkich deszczownic tego producenta , na szczególną uwagę zasługuje tutaj jakość wykonania , całość zrobiona jest z mosiądzu pokrytego warstwą chromu , długość ramienia to 30 cm .

  • Ramię sufitowe znanego producenta Armatura Kraków o profilu kwadratowym idealnie nadaje się do nowoczesnych łazienek jak i tych bardziej klasycznych , materiał z jakiego został wykonany produkt to mosiądz pokryty warstwą chromu , długość całkowita ramienia to 30 cm .

  • Ramię montowane bezpośrednio do sufitu Armatury Kraków , profil okrągły w całości wykonany z mosiądzu , długość całkowita to 50 cm . Całość kompatybilna jest z wszystkimi bateriami podtynkowymi Kfa oraz deszczownicami .

  • Ramię montowane do sufitu , o profilu kwadratowym wykonane w całości z mosiądzu . Armatura Kraków przyłożyło tutaj olbrzymią uwagę do jakości wykonania , z powodzeniem można stwierdzić że jest to produkt na lata . Długość ramienia to 50 cm .

  • Ramię ścienne prostokątne Armatury Kraków w ciekawej i minimalistycznej formie , idealnie pasująca do zestawów Hexa oraz Cassini . W całości wykonane z mosiądzu pokrytego chromem , Długość ramienia to 40 cm , ciekawe rozwiązanie w połączeniu z deszczownicami o dużych wymiarach .

  • Ramię przystosowane do deszczownic Armatury Kraków o długości 38 cm , produkt całkowicie wykonany z mosiądzu , bardzo mocna i stabilna konstrukcja , z pewnością będzie służył wiele lat . Dodatkowo całość została pokryta warstwą chromu która zdobi jednocześnie chroniąc powierzchnie .

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów