Natryski przesuwne Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • Model Talia producenta Armatura Kraków to klasyczna i ponadczasowa forma , ze względu na swoją uniwersalność idealnie będzie się komponować pod każdym prysznicem w każdej łazience . Słuchawka posiada 3 funkcję oraz system ułatwiający usuwanie kamienia easy clean  dzięki zastosowaniu silikonowych dysz .

  • Natrysk przesuwny z regulowanym uchwytem , model WMS firmy Armatura Kraków to ekonomiczna linia produktów charakteryzująca się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny , a to wszystko za sprawą użytych materiałów za sprawą których będziemy mogli się cieszyć produktem przez długie lata jego użytkowania .

  • Zestaw natryskowy Symetric Armatury Krakowskiej to bardzo znana i lubiana forma która została zaczerpnięta wprost z kolekcji baterii Symetric i idealnie się z nią komponuje . Rączka natrysku została wyposażona w 3 funkcję które swobodnie można przełączać aby dobrać odpowiedni rodzaj strumienia wody , dodatkowo produkt ten posiada regulację położenia...

  • Model Calipso producenta Armatura Kraków to natrysk przesuwny z możliwością regulacji wysokości , w skład zestawu wchodzi również słuchawka posiadająca 3 rodzaje strumieni , dodatkowym atutem jest użyta technologia easy clean która ma na celu zmniejszenie odkładania się kamienia w dyszach słuchawki .

  • Zestaw natryskowy Tytan Armatury Kraków to klasyczna i ponadczasowa forma , z pewnością wkomponuje się w każdą łazienką wyposażoną w prysznic . Natrysk posiada regulowany uchwyt co umożliwia odpowiednie ustawienie natrysku względem osoby biorącej prysznic . Materiał z jakiego został wykonany produkt to przede wszystkim tworzywo ABS oraz mosiądz .

  • Natrysk Neptun Armatury Kraków z możliwością regulacji wysokości położenia uchwytu na słuchawkę , całości wykonana jest z tworzywa ABS pokrytego chromem oraz mosiądzu w celu zapewnienia odpowiedniej wytrzymałości produktu . Natrysk dodatkowo został wyposażony podstawkę na mydło oraz uzupełniony o system łatwego czyszczenia dysz EASY CLEAN .

  • Natrysk na drążku z możliwością regulacji wysokości , model Lira Armatury Krakowskiej to proste i geometryczne linie , ciekawy i nowoczesny design , świetnie sprawdzi się w każdej łazience .

  • Zestaw natryskowy Metis producenta Armatura Kraków składający się z drążka , uchwytu z możliwością regulacji wysokości , oraz słuchawki posiadającej system easy clean ułatwiającego utrzymanie natrysku w czystości , klasyczny kształt sprawia iż produkt ten idealnie sprawdzi się w każdej łazience .

  • Natrysk z serii Retro Armatura Kraków to charakterystyczna i dobrze znana bryła stylizowanych baterii dedykowanych do klasycznych łazienek . Zestaw przesuwny składa się z mosiężnego drążka oraz regulowanego uchwytu słuchawki za pomocą którego swobodnie można dostosować odpowiednią wysokość .

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów