Mokait

Nowość 2018 seria Mokait Armatury Kraków to bardzo zgrabna i ekskluzywna linia produktowa , z pewnością znajdzie uznanie wśród zwolenników nowoczesnych rozwiązań oraz oryginalnych projektów . Premium class to również świadectwo technologii oraz wykonania na najwyższym poziomie , wszystkie baterie z tej grupy zostały wyposażone w ceramiczne regul...

Nowość 2018 seria Mokait Armatury Kraków to bardzo zgrabna i ekskluzywna linia produktowa , z pewnością znajdzie uznanie wśród zwolenników nowoczesnych rozwiązań oraz oryginalnych projektów . Premium class to również świadectwo technologii oraz wykonania na najwyższym poziomie , wszystkie baterie z tej grupy zostały wyposażone w ceramiczne regulatory strumienia oraz specjalne perlatory które znacząco wpływają na oszczędność wody . W kolekcji Mokait do dyspozycji mamy między innymi baterię wannowe ścienne , pięcio otworowe , prysznicowe , umywalkowe stojące ,podtynkowe oraz bidetowe .

Więcej

Mokait Jest 9 produktów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
  • Wylewka podtynkowa Mokait do baterii wannowych i prysznicowych podtynkowych producenta KFA Armatura Kraków. Wylewka posiada napowietrzacz typu rubber clean za sprawą którego można w łatwy sposób usunąć osad kamienny.

  • Mokait bateria umywalkowa wysoka / sztrocowa przeznaczona do montażu na blacie jest uzupełnieniem oferty producenta KFA Armatura Kraków na 2019 rok . Niezaprzeczalnie rodzina armatury Mokait to kwintesencja nowoczesnego designu oraz technicznych rozwiązań na najwyższym poziomie. W baterii zastosowano napowietrzacz typu rubber clean dzięki któremu z...

  • Bateria prysznicowa jednouchwytowa Mokait 5536-010-00 przeznaczona do montażu na ścianie. Idealnie sprawdzi się w każdej łazience wyposażonej w natrysk czy prysznic.  Ciekawy i nowoczesny design zgodny z najnowszymi trendami w projektowaniu, nowa seria przygotowana przez producenta Armatura Kraków KFA na 2018 r.

  • Bateria umywalkowa podtynkowa Mokait 5539-810-00 przeznaczona do montażu bezpośrednio w ścianie. Idealnie sprawdzi się w każdej łazience w której liczy się nowoczesny styl, minimalizm oraz oszczędność miejsca. Design zgodny z najnowszymi trendami w projektowaniu. Całkiem nowa seria przygotowana przez producenta KFA Armatura Kraków na 2018 r.

  • Bateria umywalkowa jednouchwytowa stojąca Mokait 5532-815-00 przeznaczona do montażu bezpośrednio na umywalce. Idealnie sprawdzi się w każdej łazience wyposażonej w umywalkę ceramiczną lub z konglomeratu.  Ciekawy i nowoczesny design zgodny z najnowszymi trendami w designie. Całkiem nowa seria przygotowana przez firmę KFA Armatura Kraków na 2018 r.

  • Zestaw podtynkowy Mokait 5539-501-00 przeznaczony do każdej łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową. Bateria do montażu podtynkowego, w skład zestawu wchodzi bateria, ramię natrysku, deszczownica, słuchawka oraz uchwyt punktowy. Design zgodny z najnowszymi trendami w projektowaniu. Całkiem nowa seria przygotowana przez producenta KFA Armatura Kraków na...

  • Bateria bidetowa stojąca otworowa Mokait 5537-015-00 przeznaczona do montażu bezpośrednio na bidecie. Idealnie sprawdzi się w każdej łazience wyposażonej w bidet. Design zgodny z najnowszymi trendami w projektowaniu. Całkiem nowa seria przygotowana przez producenta KFA Armatura Kraków na 2018 r.

  • Bateria wannowa jednouchwytowa Mokait 5534-010-00 z montażem ściennym, przeznaczona do łazienek wyposażonych w wannę, Ciekawa i nowoczesna stylistyka zgodna z najnowszymi trendami w modzie , nowa seria przygotowana przez producenta Armatura Kraków KFA na 2018 r.

  • Bateria wannowa cztero-otworowa Mokait 5535-210-00 z montażem otworowym bezpośrednio w rancie wanny lub blacie  Ciekawy i nowoczesny design zgodny z najnowszymi trendami w projektowaniu, nowa seria przygotowana przez producenta Armatura Kraków KFA na 2018 r.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów