Toro

Najnowsza odsłona natrysków łazienkowych Armatury Kraków "natrysk punktowy z przyłączem podtynkowym Toro . Nowość pod względem designu jak i opcji montażu , trzeba przyznać że baterie podtynkowe coraz częściej są wybierane i kupowane , nieodłącznym elementem jest dobrze dobrany natrysk który swą , minimalistyczną , delikatną i nienarzucająca się...

Najnowsza odsłona natrysków łazienkowych Armatury Kraków "natrysk punktowy z przyłączem podtynkowym Toro . Nowość pod względem designu jak i opcji montażu , trzeba przyznać że baterie podtynkowe coraz częściej są wybierane i kupowane , nieodłącznym elementem jest dobrze dobrany natrysk który swą , minimalistyczną , delikatną i nienarzucająca się formą stworzy idealne połączenie dla twojej łazienki . Trzeba zwrócić uwagę że jest to pierwszy natrysk tego producenta dedykowany do montażu podtynkowego .

Więcej

Toro Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Najnowsza odsłona natrysków łazienkowych Armatury Kraków "natrysk punktowy z przyłączem podtynkowym Toro . Nowość pod względem designu jak i opcji montażu , trzeba przyznać że baterie podtynkowe coraz częściej są wybierane i kupowane , nieodłącznym elementem jest dobrze dobrany natrysk . 

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji