Węże

Węże Armatury Kraków  to produkty przeznaczone do baterii kuchennych , natrysków i zestawów natryskowych , baterii wannowych i prysznicowych . Technologia produkcji oplotu stalowego sprawia iż wąż taki jest bardzo wytrzymały posiada bardzo dużą wytrzymałość na ścieranie przez co idealnie nadaje się do częstego użytku . Węże Produkcji Grupy Armat...

Węże Armatury Kraków  to produkty przeznaczone do baterii kuchennych , natrysków i zestawów natryskowych , baterii wannowych i prysznicowych . Technologia produkcji oplotu stalowego sprawia iż wąż taki jest bardzo wytrzymały posiada bardzo dużą wytrzymałość na ścieranie przez co idealnie nadaje się do częstego użytku . Węże Produkcji Grupy Armatura posiadają rdzenie wykonane z najwyższej jakości polimerów które dzięki swym właściwością nie wchodzą w reakcje chemiczną z wodą , nie utleniają się , są elastycznie . Dzięki wszystkim tym cechą powstał wąż o idealnych właściwościach który z pewnością posłuży każdemu wiele lat .

Więcej

Węże Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  • Wąż przeznaczony do wszystkich natrysków Armatury Kraków o długości 150 cm . Nowość wąż bez stalowego oplotu , smukły i minimalistyczny w srebrnym , satynowym kolorze . Produkt ten został również wyposażony ruchomą końcówkę która umożliwia swobodny ruch rączki prysznica względem osi węża .

  • Wąż natryskowy przeznaczony do baterii 3 i 5 otworowych oraz do baterii zlewozmywakowych - kuchennych z wyciąganą rączką firmy Armatura Kraków , długość węża to 140 cm, całość została pokryta oplotem mosiężnym agrafkowym cechujący się większą giętkością oraz gładkością samej powierzchni .

  • Wąż przeznaczony do każdego natrysku Armatury Kraków , posiada metalowy oplot wykonany z mosiądzu który zwiększa wytrzymałość oraz trwałość produktu . Długość węża to 120 cm zakończony została z jednej strony nakrętką stożkową która poprawia wygląd łączenia słuchawki z wężem .

  • Wąż dedykowany do wszystkich natrysków producenta Armatura Kraków , ze względu na swoją nietypową konstrukcję stalowego oplotu  posiada możliwość rozciągania się , dodatkowo produkt ten został wyposażony w obrotową końcówkę w kształcie stożka która umożliwia  obracanie się słuchawki prysznicowej względem osi węża , co niewątpliwe przekłada się na duży...

  • Waż przeznaczony do baterii kuchennych - zlewozmywakowych z wyciąganą wylewką Armatury Kraków z oplotem nylonowym ułatwiającym jego wyciąganie i chowanie w korpusie baterii . Materiał z jakiego został wykonany produkt to tworzywo syntetyczne , odporne na działanie ciśnienia oraz wysokiej temperatury . Długość węża do 140 cm .

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów